Programista sterowników PLC

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w rozwoju i dostarczaniu kompletnych systemów automatyki przemysłowej. Współpracujemy z firmami zajmującymi się budową maszyn i linii technologicznych. Opracowujemy dla nich kompletne rozwiązania z zakresu programowania sterowników PLC i robotów przemysłowych, systemów wizualizacji oraz przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

Wszystko z jednego źródła, od pomysłu koncepcyjnego po uruchomienie wykorzystujemy naszą kreatywność, know-how oraz pasję do nowoczesnych technologii. Oferujemy wysoką jakość usług, której szukają nasi klienci, jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby i pomysły naszych pracowników.

W ramach projektów programistycznych w obszarze automatyzacji procesów przemysłowych, wraz ze swoim zespołem, będziesz realizował zadania od określenia wymagań poprzez programowanie rozwiązań PLC – HMI – CNC po uruchomienie na nowoczesnych maszynach i liniach produkcyjnych dostosowanych do potrzeb klienta.

Interesujesz się technologią, jesteś zapalonym programistą w dziedzinie technologii automatyzacji i chętnie wykorzystasz swoje umiejętności i wiedzę, w celu realizacji innowacyjnych projektów oprogramowania w różnych gałęziach przemysłu, umożliwiających dalszy rozwój twojej kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku?

Pomóż nam wspólnie stawić czoła i zrealizować najbardziej pasjonujące wyzwania.

W celu wzmocnienia naszego zespołu w Sosnowcu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC zgodnie z normą IEC 61131 oraz udział w tworzeniu nowych koncepcji,
  • Programowanie systemów wizualizacji procesów HMI / SCADA,
  • Parametryzacja i uruchomienia komponentów systemów automatyki,
  • Udział we wdrożeniach oraz optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • Tworzenie raportów, dokumentacji i protokołów odbioru,
  • Rozwiązywanie problemów zdalne lub w razie konieczności u klienta.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne (Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub podobne),
  • Doświadczenie i praktyczna wiedza w programowaniu sterowników PLC (Beckhoff, Siemens) i paneli operatorskich HMI / SCADA,
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana znajomość języka programowania C++, C#, HTML5, OOP, CNC, robotów przemysłowych (KUKA, YASKAWA) oraz doświadczenie w uruchomieniach offline.

Oferujemy:

  • nowoczesne miejsce pracy,
  • w dogodnej lokalizacji,
  • z ambitnymi i interesujcymi projektami,
  • w otwartej i przyjaznej atmosferze,
  • z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Skontaktuj się z nami:

Chętnie odpowiemy na twoje pytania pod numerem tel. +48 725 080 071

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez adres e-mail kariera@riex.pl z załączonym oświadczeniem o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Riexinger Automation Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)“.

Pokaż wszystkie oferty pracy