Uruchomienia offline i online

Zajmujemy się wdrażeniem i uruchamieniem systemów przy wsparciu najnowocześniejszego oprogramowania realizującego uruchomienia offline wraz z testowaniem rozwiązań na wirtualnych modelach 3D redukujących koszty i zwiększających wskaźniki jakości pracy bezpośrednio online u naszych klientów.

Uruchomienia offline

Uruchomienia offline

W obecnych czasach wymagania co do szybkości i skuteczności wdrożenia projektów wciąż rosną. Powoduje to, że stosujemy specjalistyczne rozwiązania w postaci najnowocześniejszego oprogramowania bazującego na wirtualnych modelach 3D, pracującego w czasie rzeczywistym, wykorzystywanego do symulacji procesów zaimplementowanych w sterownikach i robotach przemysłowych.

W przypadku linii produkcyjnych bardzo ważnym czynnikiem opłacalności produkcji jest minimalny czas przestoju. W takim razie można zadać sobie pytanie, czy jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które pomogą skrócić czasy przestoju, w przypadku gdy nadejdzie konieczność wdrożenia nowego modelu lub wprowadzenia zmian w obecnie wytwarzanym produkcie.

Oprogramowanie sterowników PLC i robotów przemysłowych, które tworzymy, możliwe jest do wdrożenia zarówno w nietypowych, jednostkowych modułach typu Stand-Alone, jak również w liniach produkcyjnych typu In-Line pracujących w zdefiniowanym środowisku.

Przed wdrożeniem, każde oprogramowanie jest wielokrotnie testowane, co ułatwia odnalezienie ewentualnego pola do usprawnień i optymalizacji już na etapie projektowania. Dzięki kolejnym testom wprowadzane są poprawki, które mogłyby być wykryte dopiero podczas uruchomienia przy wdrażaniu do funkcjonującego już systemu.

Uruchomienia online

Uruchomienia online

Kiedy oprogramowanie jest gotowe do wdrożenia po przejściu wszystkich niezbędnych testów i symulacji, oferujemy wdrożenia online. Są to wdrożenia realizowane bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym, w którym oprogramowanie ma być docelowo stosowane. Przy uruchomieniach online, ważne jest połączenie wszystkich komponentów współpracujących z oprogramowanie sterownika i/lub robota przemysłowego oraz dostosowanie pracy do indywidualnych warunków, których z różnych powodów, nie można było ująć w symulacjach. Wielu klientów ceni sobie również kontakt osobisty oraz możliwość bezpośredniego spotkania, w trakcie którego można podjąć inne aspekty ulepszenia lub optymalizacji linii produkcyjnej bądź współpracujących urządzeń.

Dzięki kompetencjom zdobywanym w realizacjach na terenie całej Europy, jesteśmy w stanie wykorzystać nasze doświadczenia przy każdym nowym projekcie. Możemy dostarczyć gotowe rozwiązania w postaci oprogramowania sterowników i/lub robotów przemysłowych, również przy zminimalizowanym nakładzie pracy na miejscu w zakładzie produkcyjnym, w którym nasze sterowanie będzie funkcjonować.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego min. w takich miastach jak: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Olkusz, Zawiercie, Tarnowskie góry, Bytom, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Gliwice, Knurów, Rybnik, Wodzisław, Żory, Mikołów, Tychy, Bieruń, Oświęcim, Lędziny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Bielsko-Biała, Żywiec, Czeladź, Pszczyna, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Orzesze, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Jastrzębie-Zdrój, Piekary Śląskie, Łaziska Górne, Racibórz, Myszków, Czerwionka-Leszczyny, Lubliniec, Rydułtowy, Pyskowice, Radzionków, Pszów, Kłobuck, Poręba, Imielin, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Szczyrk, Siewierz, Ogrodzieniec, Szczekociny, Pilica, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój i nie tylko!