Usługi

Firma Riexinger Automation Sp. z o.o. oferuje indywidualne rozwiązania w zakresie technologii sterowania i automatyzacji procesów przemysłowych.

Nasi inżynierowie dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu połączonego z pasją zaprojektują z najwyższą dokładnością i dostarczą dobrze przemyślane rozwiązania pasujące do Państwa wymagań technicznych i oczekiwań ekonomicznych.

Niezależnie, czy potrzebują Państwo kompleksowego rozwiązania, czy tylko wybranej usługi, sprawimy, że Państwa procesy produkcyjne będą jeszcze bardziej nowoczesne, niezawodne, bezpieczne, wydajne i produktywne.

Jesteśmy zawsze gotowi spotkać się z Państwem i porozmawiać o pomysłach, a podczas realizacji projektu i obsługi technicznej oferujemy wsparcie jako partner we wszystkich kwestiach pozostających w naszej kompetencji.

Prosimy zapoznać się ze świadczonymi przez nas usługami, a jeżeli są Państwo zainteresowani, uprzejmie prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

 

Z uwagi na duży wachlarz oferowanych przez nas usług związanych z automatyzacją procesów przemysłowych, oferujemy nie tylko wykonawstwo poszczególnych etapów projektowania czy programowania, ale również zarządzanie i koordynowanie prostych i bardziej zaawansowanych technologicznie wdrożeń.

Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić Państwa zamówienie niezawodnie, z należytą dokładnością i najwyższą jakością wykonania.